Portal     Klub     MRKS    IV Liga     Rezerwy    Trampkarze m│odsi    Trampkarze starsi     »aki    Klub Stu     Multimedia
11/12/2017 03:00
"Dw├│jki" komplet w Godziszce
Na potyczk─Ö z rywalem maj─ůcym w swym dorobku identyczn─ů liczb─Ö punkt├│w, uda┼éa si─Ö w sobotnie popo┼éudnie druga dru┼╝yna czechowickiego MRKS-u. Podopieczni Marcina Sztorca w Godziszce mierzyli si─Ö z tamtejszym Beskidem i tu┼╝ przed przerw─ů - w 44. minucie za spraw─ů trafienia B┼éa┼╝eja Adamca obj─Öli jednobramkowe prowadzenie. W 57. minucie podwy┼╝szy┼é go z kolei Grzegorz Sztorc, jednak go┼Ťcie do ko┼äca nie mogli by─ç pewni wygranej, gdy┼╝ w 71. minucie ┼üukasz Muras na gola zamieni┼é egzekwowany przez siebie rzut karny. Na szcz─Ö┼Ťcie pomimo naporu gospodarzy ÔÇ×dw├│jceÔÇŁ uda┼éo si─Ö dowie┼║─ç korzystny rezultat 2:1 (1:0) i zgarn─ů─ç pe┼én─ů pul─Ö.

Okiem trenera:

Marcin Sztorc (MRKS II): - Jestem bardzo zadowolony z postawy ca┼éego zespo┼éu w Godziszce. W pierwszej po┼éowie stworzyli┼Ťmy sobie kilka sytuacji, ale na prowadzenie wyszli┼Ťmy dopiero w 44. minucie po uderzeniu z dwudziestego metra B.Adamca. Wynik po przerwie podwy┼╝szy┼é natomiast G.Sztorc, strza┼éem zza linii pola karnego w samo ÔÇ×okienkoÔÇŁ bramki Beskidu. Gospodarze z┼éapali kontakt po wykorzystaniu ÔÇ×jedenastkiÔÇŁ, podyktowanej za zagranie r─Ök─ů Praciaka. Na szcz─Ö┼Ťcie uda┼éo si─Ö nam przetrwa─ç nap├│r rywala i wywie┼║─ç bardzo wa┼╝ne punkty z ci─Ö┼╝kiego terenu.

W nast─Öpnej kolejce MRKS czeka przymusowa pauza, a do ligowej rywalizacji czechowiczanie powr├│c─ů za dwa tygodnie, kiedy to ponownie na wyje┼║dzie stocz─ů pojedynek z LKS Maza┼äcowice (niedziela - 29 pa┼║dziernika, godz.15:00).

Gębala, Muras - M.Sztorc, Światłowski

Beskid: Maciej Rozmus – Patryk Ferfecki, Marcin Wis┼éa, Tomasz Sowa (80' S┼éawomir Janica), Mariusz Sanetra (80' Pawe┼é Chrz─ůszcz) - ┼üukasz P─Öpek (83' Mateusz Kaleta), Tomasz G─ůsiorek, Dariusz G─Öbala, Konrad Pokr─ůtka - Mateusz Gut, ┼üukasz Muras
Trener: Bogdan Rozmus

MRKS II: Patryk Kope─ç – Arkadiusz ┼üukosz, Marcin Sztorc, Grzegorz G─ůsiorek, Wojciech Florek - Mateusz Stanclik (64' Romain Bazin), Grzegorz Kocierz, Szymon ┼Üwiat┼éowski (80' Filip Hadydo┼ä), Maksymilian Praciak (82' Patryk Matuszczak) - B┼éa┼╝ej Adamiec, Grzegorz Sztorc
Trener: Marcin Sztorc

Skład sędziowski: Sebastian Przewoźnik oraz Adrian Damaz i Jarosław Smok (KS Bielsko-Biała)